Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gruodžio 10 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Verslo idėjos rajone džiugina: vietos verslininkai investuoja ir kuria naujas darbo vietas

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės vadovai apsilankė viename iš inovatyviausių ūkių Lietuvoje. UAB „Biometana“ direktorius Aušrys Grybė aprodė šiuo metu sėkmingai statomą kogeneracinę jėgainę, kurioje bus gaminama elektra, perdirbant ūkyje susidariusias srutas bei kitas bioskaidžias žaliavas.

Iš viso planuojama apie 2,5 mln. eurų investicijų, kadangi statybos darbai vyksta sklandžiai, objektą planuojama atidaryti jau kitų metų kovo mėnesį.

Taip pat aplankytas ir kitas, visai šalia besikuriantis objektas. Viena iš stambiausių ir sėkmingai Joniškio rajone veikiančių bendrovių ŽŪB „Delikatesas“ įgyvendina projektą „Mėsos perdirbimo veiklos konkurencingumo didinimas“. Šio projekto įgyvendinimo metu numatyta pastatyti naują broilerių skerdyklą, įsigyti modernią ir inovatyvią broilerių skerdimo, išpjaustymo įrangą, kitus modernius mėsos perdirbimo įrengimus bei specialias mėsos produktų transportavimo priemones.

Projekto investicijos sudaro daugiau nei 13,5 mln. Eur, planuojama sukurti apie 200 naujų darbo vietų. Objektą atidaryti planuojama jau kitų metų vasarą. Projekto įgyvendinimas ypač reikšmingas Joniškio rajonui pritraukiant investicijas bei mažinant nedarbo lygį rajone.

Meras padėkojo už pristatytus projektus, sėkmingai įgyvendinamas verslo idėjas rajone ir palinkėjo toliau vystytis ir augti.

Ir šiandieninis, ir vakarykštis vizitai parodo, kiek daug vietos verslininkai investuoja rajone, kuriame gyvena, dirba ir kuria naujas darbo vietas.  

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook