Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
„Idėjų greitintuvo akademija“

Gimnaziste, ypatingas pasiūlymas Tau! „Idėjų greitintuvo akademija“ grįžta! Jei esi 10–12 klasių moksleivis iš Šiaulių, Telšių, Plungės ar Joniškio miestų, rugpjūčio 9–15 dienomis kviečiame tave dalyvauti „Idėjų greitintuvo kūrybiškumo akademijoje“, kurioje klausysiesi intriguojančių lektorių paskaitų, dalyvausi kūrybinėse dirbtuvėse ir edukacijose, žaisi komandinius žaidimus, kursi ir realizuosi savo idėjas, spręsi problemas ir, žinoma, susipažinsi su šauniais bendraamžiais!

Dalyvavimas yra NEMOKAMAS – apgyvendinimo, maitinimo ir programos išlaidos dalyviams yra padengiamos 100 % :) Veiksmo vieta – Šiaulių apskritis (tikslus adresas bus skelbiamas atrinktiems dalyviams).

Jeigu susidomėjai ir svajoji apie nepamirštamą šios vasaros nuotykį – nieko nelaukdamas pildyk registracijos formą.

Vietų skaičius yra ribotas, o dalyviai atrenkami pagal užpildytas anketas, savo motyvaciją, originalumą, iškalbą. Registracija vyksta iki liepos 6 dienos. Susisieksime su atrinktais dalyviais.

COVID-19 prevencija: Akademijos metu užtikrinsime visas higienos sąlygas ir laikysimės LR SAM reikalavimų dėl renginių organizavimo.

Jeigu kyla klausimų, rašykite el. p. urte.vaseriene@gmail.com.

Daugiau informacijos

Organizatorių informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook