Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 18 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Padėkota konkurso „Tramtatulis 2019“ laureatei ir jos mokytojai

Pasibaigus Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ nacionaliniam ratui buvo paskelbti net 49 konkurso diplomantai ir 37 laureatai – talentingi mažieji pasakotojai, muzikantai, jaunieji dainininkai, įtaigiai ir brandžiai atlikę liaudies dainas. Tarp laureatų – Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ auklėtinė Gabrielė Bertašiūtė, kurią konkursui paruošė mokytoja Gražina Pamparienė.

Po konkurso Lietuvos nacionalinio kultūros centro garso įrašų studijoje buvo atliekami konkurso „Tramtatulis“ laureatų garso įrašai. Į Vilnių vyko ir joniškietė G. Bertašiūtė, tapusi konkurso „Tramtatulis“ laureate.

Už parvežtą į Joniškio rajoną svarų apdovanojimą jaunajai atlikėjai ir jos mokytojai dėkojo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė. Susitikimo su rajono vadovais metu G. Bertašiūtė padainavo, papasakojo, kad ateityje planuoja lankyti Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklą, rinktis įvairias popamokines veiklas.

Rajono vadovams G. Bertašiūtė prasitarė, kad veiklų jos dienotvarkėje tikrai netrūksta, tačiau pati mieliausia veikla – dainavimas. Pastaruoju metu mergaitė ir jos mokytoja G. Pamparienė aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, kur skina pergales.

Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius pakvietė Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ auklėtinę G. Bertašiūtę koncertuoti kasmet liepos mėnesį Kriukuose vykstančioje tradicinėje Škaplierinėje ir kraštiečių šventėje. G. Bertašiūtė ir jos mokytoja G. Pamparienė mielai priėmė mero kvietimą.

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook