Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 17 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Globėjų dieną – šventė globėjams ir rūpintojams

Liepos 12 dienos popietę Joniškio rajono globėjai ir rūpintojai su globojamaisiais buvo pakviesti į šventę „Sėkminga istorija“, skirtą Globėjų dienai paminėti. Renginys vyko Žagarės regioninio parko poilsiavietėje, kurį organizavo Joniškio rajono  vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centras. 

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė pasveikino visus susirinkusiuosius su Globėjų diena, padėkojo rajono globėjams ir rūpintojams už gerumą, kantrybę, auginant ir lydint vaikus į gyvenimą, už pasidalintą meilę ir pastebėjo: „nors rajone globojančių vaikus yra mažuma, tik 56 globėjai, bet jų širdys yra pačios didžiausios“.

Taip pat padėkojo renginio organizatoriams Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centrui už organizuotą susitikimą, kurio metu yra galimybė ne tik kartu pabendrauti, pasidalinti mintimis, bet ir smagiai praleisti laiką.

Šventės metu Joniškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistai susirinkusiems pravedė mokymus pirmosios pagalbos ir traumų prevencijos tema, pristatė tikslinus veiksmus ir būdus, kuriais naudojantis galima išsaugoti nukentėjusio ar staiga susirgusio žmogaus gyvybę, surengė vaikams ir globėjams prevencinius žaidimus. Mokymuose buvo primintos pagrindinės pirmosios pagalbos teikimo žinios, atsakyta į iškilusius klausimus.

Tą pačią popietę organizuota ekskursija, kelionė ozo pėsčiųjų pažintiniu taku aplink Žvelgaičio ežerą su Žagarės regioninio parko direkcijos rekreacijos vadybininke, kuri supažindino su gamtinėmis vertybėmis, nuostabia gamta, miško vabzdžiais ir augalija. 

Po ekskursijos visų laukė vandens pramogos Žagarės ežere  ir vaišės.

Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centras nuoširdžiai dėkoja visiems esamiems ir būsimiems globėjams, rūpintojams ir įtėviams už atvertas širdies ir namų duris, taip pat visiems, prisidėjusiems prie renginio vaišių stalo.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook