Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. lapkričio 15 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Rajono vadovai susitiko su naujai paskirtu Joniškio parapijos klebonu, dekanu

Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje rajono meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, mero patarėja Inga Karbauskienė ir administracijos vadovai susitiko su naujai paskirtu vykdyti tarnystę Joniškio parapijoje klebonu, dekanu Remigijumi Jurevičiumi.

Susitikimo metu susipažinta, pasidalinta mintimis apie numatomus artimiausius tikslus, diskutuota dėl Joniškio parapijai priklausančių pastatų priežiūros, aptartos jų sutvarkymo ir racionalaus panaudojimo galimybės.

Joniškio parapijoje klebonas Remigijus Jurevičius yra paskirtas vietoj buvusio klebono, dekano Eduardo Semaškos. Prieš tai R. Jurevičius kunigavęs Sidabravo Švč. Trejybės, Vadaktų Šv. Agotos, Dapšionių Dievo Apvaizdos parapijose. Joniškio parapijos klebonas įpareigotas aptarnauti ir Gasčiūnų šv. Stanislovo Kostkos parapiją bei vykdyti Joniškio dekanato dekano pareigas.

Joniškio rajono bendruomenės vardu meras V. Gailius pasveikino naujai atvykusį kleboną, dekaną R. Jurevičių, pasidžiaugė jo energija ir entuziazmu, kuris taip reikalingas užtikrinant gerą ir sklandų bendradarbiavimą.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook