Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 14 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Ralio „Aplink Lietuvą 2019“ Joniškio ir Žagarės etapų nugalėtojams įteikta Joniškio rajono mero taurė

Sekmadienio pavakarę Vilniuje, S. Daukanto aikštėje priešais Prezidentūrą, finišavo ralis „Aplink Lietuvą 2019“, kurį rengė Lietuvos automobilių klubas (LAK). Tris dienas vyko įsimintina šventė ne tik jo dalyviams, bet ir miestų, miestelių ir kaimų, per kuriuos driekėsi jo trasos, gyventojams. Ralis neaplenkė ir Joniškio bei Žagarės miestų.

Per tris dienas įveikta 1150 km distancija su daugiau nei dviem dešimtimis greičio ir specialiųjų ruožų ir tik kelios sekundės, kartais – net jų dalys skyrė nugalėtojus nuo prizininkų.

Joniškio rajono mero  taurė įteikta SIA3 klasės suminį geriausią rezultatą 18-19 rungtyje parodžiusiam ir 28 starto numeriu startavusiam ekipažui – Laimonui Latvėnui ir Gretai Latvėnaitei, o simbolinė Joniškio rajono savivaldybės dovanėlė įteikta jauniausiajai ralio dalyvei, trylikametei šturmanei Kotrynai Matijošaitytei, kuri su Egidijumi Paulausku laimėjo trečiąją vietą SIA2 klasės atstovų lenktynėse. Jau antrus metus Joniškį atstovaujantys joniškiečiai Rolandas Šukys ir Raminta Šukytė šiemet N2 klasės lenktynėse užėmė antrąją vietą.

Finišo ceremonijoje Prezidento Gitano Nausėdos taurę kėlė Kauno rajono sportininkų Manto Bytauto ir Mindaugo Kaminsko duetas, vairavę „Seat Leon“ automobilį.

Joniškio rajono savivaldybės administracija


 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook