Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 23 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Priminta rangovams – modernizuojamo Joniškio kultūros centro ir Žagarės gimnazijos laukia rajono gyventojai

Birželio 25 d. Joniškio rajono administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, direktorės pavaduotojas Aivaras Rudnickas, Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vedėja Vilija Aleksienė ir atsakingi už projektų koordinavimą skyriaus specialistai susitiko su UAB „Avona“ generaliniu direktoriumi Česlovu Zabarausku, projektų statinio statybos vadovu Kiril Gainulin.

Susitikimo tikslas – apžvelgti Joniškio kultūros centro modernizavimo ir Žagarės gimnazijos rekonstrukcijos projektų įgyvendinamų  darbų esamą situaciją ir atliekamų darbų kokybę. Susitikimo metu dar kartą priminta rangovams, kad rajono bendruomenė nekantriai laukia darbų pabaigos.

Administracijos direktorė Valė Kulvinskienė rangovams išsakė keletą pastebėjimų ir atkreipė dėmesį, kad statybos objektuose darbai vykdomi, tačiau ne taip sparčiai kaip žadėta, nors gegužės mėnesį vykusios susitikimo metu rangovai raštiškai įsipareigojo darbus užbaigti iki birželio 1 d.

Priminta, kad darbo grupės Joniškio rajono Žagarės gimnazijos pastato rekonstravimo darbų defektams nustatyti ir statybos darbų eigai įvertinti 2019 m. birželio 3 d. išvadoje nustatyti defektai dar ne visi pašalinti ir ištaisyti. UAB „Avona“ atstovai išsakė savo argumentus ir paaiškinimus dėl Joniškio kultūros cento darbų eigos ir patikino, kad minėtuose objektuose statybos darbų liko nedaug, juos atlikti ir ištaisyti defektus reikėtų šiek tiek laiko, informavo, kad šiuo metu trūksta žmogiškųjų išteklių.

Po susitikimo aplankytas Joniškio kultūros centras, įvertinti atlikti tvarkomos žiūrovų salės ir kitų patalpų darbai. Atkreiptas dėmesys į šiuo metu atliekamus teritorijos aplink Joniškio kultūros centrą tvarkymo darbus.

Susitikimo metu nutarta su UAB „Avona“ atstovais, įgyvendinančiais Joniškio kultūros centro modernizavimo ir Žagarės gimnazijos rekonstrukcijos darbus, susitikti kitą savaitę ir įvertinti darbų pažangą.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook