Joniškio rajono savivaldybė
2017 m. kovo 29 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškyje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso „Tramtatulis“ vietinis turas

Kovo 2 dieną Joniškio kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ rajoninis turas. Jau ne pirmus metus draugėn susibūrė vaikai, mokiniai, mokytojai ir visi, kuriems rūpi Joniškio krašto tarmiškas žodis, daina, liaudiška muzika. 

Kadangi šiemet konkursas buvo skirtas Piliakalnių ir Tautinio kostiumo metams paminėti, tai ne tik jo dalyviai, bet ir vertinimo komisijos pirmininkė, Šiaulių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai, Lietuvos nacionalinio kultūros centro folkloro ekspertė–konsultantė Diana Martinaitienė, vertinimo komisijos narės: Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Erika Šivickaitė, Joniškio kultūros centro Kirnaičių skyriaus renginių organizatorė Gražina Andrašiūnienė, Žagarės vaikų lopšelio-darželio „Vyšniukas“ muzikos mokytoja Roma Stankienė pasipuošė tautiniais kostiumais.

Renginio dalyvius ir svečius pasveikino Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis, pasipuošęs tautiniu kostiumu. Jis konkurso dalyviams palinkėjo sėkmės ir įteikė saldžias dovanas.

Dešimt atlikėjų iš Joniškio rajono dainavo lietuvių liaudies dainas, sekė pasakas, padavimus, muzikavo. Konkurse dalyvavo ir dvi atstovės iš Pakruojo rajono. Komisijai leidus, jos atvyko į Joniškį, nes Pakruojyje dėl dviejų dalyvių nebuvo rengiamas konkurso rajoninis turas. Viešnios nekonkuravo su joniškiečiais, jos varžėsi tarpusavyje.

Konkurso metu buvo išrinkti atlikėjai, kurie kovo 25 dieną Panevėžyje vyksiančiame regioniniame ture atstovaus Joniškio rajonui. Konkurso vertinimo komisijos sprendimu regioniniame ture dalyvaus:

  • Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtinė Gustė Gailiūnaitė (mokytoja Laima Ščepanskienė);
  • Joniškio vaikų lopšelio darželio „Saulutė“ auklėtinė Viltė Grebeniukaitė (mokytoja Gražina Pamparienė);
  • Joniškio vaikų darželio „Vyturėlis“ auklėtinis Jokūbas Butė (mokytoja Ingrida Buožiuvienė);
  • Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos mokinė Karina Buivydaitė (mokytoja Irena Čepinskaitė);
  • Joniškio r. Kriukų pagrindinės mokyklos mokinė Evelina Užkuraitytė (mokytoja Ligita Eitkevičienė);
  • Joniškio kultūros centro vaikų folkloro studijos nariai Džedlinga Daškevičiūtė, Ignas Gelžinis, Paulius Rimkevičius, Ema Vaineikytė (mokytoja Rita Kipšaitė-Balčiūnienė).

Į regioninį turą pateko ir Pakruojui atstovaus Ignė Kučinskaitė ir Skaistė Poškutė (mokytoja Aelita Garalevičienė).

Visiems Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo dalyviams buvo įteiktos vertinimo komisijos pirmininkės Dianos Martinaitienės padėkos.

Kol konkurso vertinimo komisijos narės rinko nugalėtojus, renginio žiūrovams muzikinę programą dovanojo Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos mokiniai ir mokytojai. Konkursą vedė Joniškio kultūros centro darbuotoja Onutė Patarakienė kartu su anūke Gabija.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija
Linos Balčiūnienės nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27280102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Kovas
    2017