Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 20 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Nuo spalio mėnesio – naujas maršrutas Žagarė–Naujoji Akmenė

Jau turbūt nieko nebestebina, kad Joniškio rajone kiekvienas žmogus yra girdimas ir pagal galimybes jam padedama spręsti įvairius klausimus. Atsižvelgdamas į Žagarės gyventojų prašymą dėl susisiekimo gerinimo, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė siūlė UAB „Joniškio autobusų parkas“ vadovui susitikti su UAB „Naujosios Akmenės autobusų parkas“ vadovu ir spręsti maršruto į Naująją Akmenę ir atgal klausimą. 

Sprendžiant naujo maršruto klausimą aktyviai dalyvavo Akmenės rajono administracijos direktorė Aromeda Laucienė. Džiugu, kad Akmenės rajono savivaldybė geranoriškai atsiliepė į šią iniciatyvą, išspręsta gyventojų išsakyta problema, susitarta dėl naujo maršruto Žagarė–Naujoji Akmenė–Žagarė.

Gyventojai jau nuo kito mėnesio galės nuvykti į Naująją Akmenę ir grįžti iš jos atgal pagal patvirtintą grafiką, kuriame bus numatytas konkretus važiavimo laikas ir diena.

Nuo šių metų spalio 1 d. UAB „Joniškio autobusų parkas“ autobusas kiekvieno mėnesio trečią sekmadienį vyks į Naująją Akmenę:

  • iš Žagarės išvyks 9.00 val. – į Naująją Akmenę atvyks 9.45 val., 
  • iš Naujosios Akmenės  išvyks 12.25 val. – į Žagarę atvyks 13.20 val.

 Akmenės rajono savivaldybės autobusų parko autobusas kiekvieno mėnesio antrą ketvirtadienį:

  •  iš Naujosios Akmenės išvyks 8.50 val. – į Žagarę atvyks 9.30 val.,
  •  iš Žagarės  išvyks 12.00 val.– į Naująją Akmenę atvyks 12.40 val.

„Viskas yra įmanoma, nors ne visada lengvai įgyvendinama, tiesiog džiugu, kai vieni kitus išgirstame ir pavyksta problemas išspęsti. Joniškio rajono, Žagarės seniūnijos ir Akmenės rajono gyventojai turės galimybę susiekti su giminėmis, lankyti kapus, nuvykti į Akmenės turgų. Džiaugiamės, kad dėka geranoriško bendradarbiavimo su UAB „Joniškio autobusų parkas“ ir UAB „Naujosios Akmenės autobusų parkas“ vadovais galime padėti rajono gyventojams“, – pasidžiaugė administracijos direktorė Valė Kulvinskienė.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook