Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 19 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Mokymai vietos projektų teikėjams

Joniškio miesto vietos veiklos grupė, įgyvendindama projektą „Joniškio miesto veiklos grupės vietos plėtros strategijos įgyvendinimas“, yra paskelbusi kvietimus teikti vietos projektų projektinius pasiūlymus pagal keturis Strategijos veiksmus:

  1. 2.1.1. „Darbingų bedarbių ir neaktyvių gyventojų  asmenybės įgūdžių, padedančių integruotis į darbo rinką, ugdymas ir palaikymas kuriant ir palaikant informacijos sklaidos ir bendradarbiavimo tinklus su besiribojančiomis vietos veiklos grupėmis“;
  2. 2.1.2. „Mokymai darbingiems bedarbiams ir neaktyviems gyventojams skatinant savanorišką veiklą bei kuriant ir palaikant informacijos sklaidos ir bendradarbiavimo tinklus su besiribojančiomis vietos veiklos grupėmis bei kitomis organizacijomis“;
  3. 2.1.3. „Darbo įgūdžių įgijimas kūrybinėje, meninėje veikloje, stiprinant savivertę ir motyvaciją darbo rinkos aktyvumui bendruomenėje pasitelkiant bendradarbiavimo ir informacijos sklaidos tinklų kūrimą ir palaikymą. (audimas ir/ar vėlimas,  sodininkystė, daržininkystė, vaistažolių auginimas; ir kt.)“;
  4. 2.1.4. „Prisitaikymas prie darbo rinkos pokyčių įsitraukiant į užimtumo veiklas kuriant ir palaikant informacijos sklaidos ir bendradarbiavimo tinklus su besiribojančiomis vietos veiklos grupėmis bei kitomis organizacijomis (apželdinimas; vidaus apdailos darbai ir kt.)“.

Birželio 18 d. vyko mokymai vietos plėtros projektų rengėjams. Mokymų metu dalyviai buvo išsamiai supažindinti su kvietimų Nr. 3, Nr. 4 , Nr. 5 , Nr. 6 informacija, su vietos plėtros projektinių pasiūlymų atrankos kriterijais. Mokymuose dalyviai sužinojo kokios yra remiamos veiklos, kokie reikalavimai pareiškėjams ir partneriams, kokie taikomi reikalavimai projektams. Lektorė nuosekliai ir išsamiai, su pavyzdžiais, papasakojo apie projekto tikslinės grupės dalyvius, apie tinkamų finansuoti projekto išlaidų ir finansavimo reikalavimus. Taip pat buvo supažindinama kaip vyks projektų vertinimas.

Mokymų metu dalyviai išsakė savo mintis apie būsimus projektus, diskutavo apie jų veiklas. Taip pat buvo atliekamas praktinis darbas, t. y. buvo pildoma projektinio pasiūlymo forma, išsiaiškinta apie tinkamus projekto dalyvius bei projekto išlaidas.

Šie mokymai buvo labai efektyvūs, todėl tikimasi sulaukti įdomių ir Joniškio miesto bendruomenei naudingų projektinių pasiūlymų.

 Joniškio miesto VVG informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook