Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 18 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Miesto šventės metu Joniškio rajonas pristatytas ambasadoriams ir užsienio delegacijoms

Liepos 6 d. Joniškio miesto dienos šventės „Laikas mylėti“ metu Joniškio Baltojoje sinagogoje mero Vitalijaus Gailiaus iniciatyva organizuotas Joniškio krašto ateities vizijos pristatymas. Renginyje dalyvavo nepaprastasis ir įgaliotasis Moldovos Respublikos ambasadorius Lietuvoje J. E. Serghei Mihov ir pirmoji sekretorė ponia Aliona Rusu, Ungenio miesto savivaldybės merė Lilia Bernic, delegacijos iš Baltarusijos, Latvijos, Švedijos, Ukrainos ir Moldovos, taip pat svečiai iš Pakruojo rajono.

Kasmet vis daugiau verslo delegacijų, konferencijų dalyvių nori ne tik pasidairyti po Joniškio miestą, bet ir daugiau sužinoti apie ekonominę situaciją, verslo aplinką, stiprybes ir tendencijas. Renginio metu Joniškio rajono savivaldybės ir Joniškio turizmo ir informacijos verslo informacijos centro atstovai susirinkusiems pristatė Joniškio kraštą, turistinės traukos vietoves, verslo aplinką ir potencialą.

Prieš renginį Joniškio krašto įmonės UAB „Miltinuko receptas“, UAB „Joniškio duona“, UAB „Delikatesas“ ir ŽŪB „Žagarės pieninė“ pasiūlė naujos savo gaminamos produkcijos, kvietė degustuoti.

Po renginio Moldovos Respublikos ambasadorius Lietuvoje J. E. Serghei Mihov susitiko su Joniškio rajono meru Vitalijumi Gailiumi aptarti abipusiai naudingų komercinių ir kultūrinių santykių skatinimą, bendrų partnerystės projektų įgyvendinimą ir bendradarbiavimo ryšių plėtrą, remiantis pasirašyta  2013 m. rugpjūčio 31 d. sutartimi su Ungenio miestu (Moldova).

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook