Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 14 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
LR Susisiekimo ministerijoje aptarti Joniškio rajono saugaus eismo užtikrinimo klausimai

Vakar Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė susitiko su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos kancleriu Gintaru Aliksandravičiumi.

Susitikimo  metu buvo diskutuojama apie savivaldybėse veikiančių  Eismo saugumo komisijų  veiklą, kurios sprendžia  eismo reguliavimo, eismo organizavimo klausimus, rengia eismo saugumą ir eismo sąlygas gerinančias programas, analizuoja eismo saugumo būklę, koordinuoja visų eismo saugumu suinteresuotų įstaigų ir organizacijų darbą, svarsto fizinių ir juridinių asmenų pateiktus prašymus ir pasiūlymus, susijusius su saugaus eismo organizavimu.

„Dažnu atveju dėl saugaus eismo užtikrinimo  situacijų regioniniuose keliuose Joniškio rajono savivaldybės eismo saugumo komisija kreipiasi į Lietuvos automobilių kelių direkciją (toliau – LAKD). Minėta komisija nesenai kreipėsi į LAKD dėl iškilios pėsčiųjų perėjos įrengimo Upytės g. ir Mokyklos g. sankryžose, dėl leistino važiavimo greičio sumažinimo Žagarės mieste, dėl gyvenvietės pradžią ir pabaigą žyminčių kelio ženklų pastatymo Domeikių kaime ir kitų klausimų LAKD pateikė neigiamus biurokratinius atsakymus ir situacijų nesprendė.“ – Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos kancleriui susitikimo metu problemas išsakė savivaldybės meras Vitalijus Gailus.

Meras pažymėjo, kad Joniškio rajono savivaldybės netenkina situacija, kai saugaus eismo klausimai sprendžiami kabinetuose, rašant formalius biurokratinius atsakymus, todėl buvo sutarta spalio pabaigoje organizuoti Joniškio rajono  savivaldybės eismo saugumo komisijos posėdį, kuriame dalyvaus Lietuvos Respublikos susiekimo ministerijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai, nagrinėjamos konkrečios problemos, aptariama Joniškio rajono saugaus eismo užtikrinimo ir gerinimo situacija.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook