Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gruodžio 12 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
LR Seimo Antikorupcijos komisijos posėdyje lankėsi UNAB vadovai

Ukrainos nacionalinio antikorupcijos biuro (UNAB)  vadovai ir antikorupcijos pareigūnai turėjo unikalią galimybę dalyvauti Antikorupcijos komisijos posėdyje. Svečiai lankėsi posėdyje, kai buvo svarstomas klausimas dėl Labdaros ir paramos įstatymo pataisų, kuriomis siekiama uždrausti valstybės valdomoms įmonėms teikti bet kokią paramą, tikslingumo.

Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius taip pat pasidalino informacija apie komisijos veiklos sritis bei darbo praktiką. Ukrainos atstovai papasakojo apie Ukrainos nacionalinio antikorupcijos biuro veiklą, iššūkius bei pasiektus rezultatus.

Biuro direktorius Artiomas Sytnykas, atsakydamas į komisijos narių klausimus, atkreipė dėmesį, kad jo, kaip vadovo, pagrindinis tikslas yra sąžiningai vykdyti pavestas funkcijas išaiškinant korupcinius nusikaltimus, todėl biuro vadovas siekdamas nepriklausomumo ir vengdamas bet kokios galimos įtakos, vengia bet kokio neformalaus kontakto su Ukrainos parlamento nariais bei kitomis valdžios institucijomis.

LR Seimo nario biuro informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook