Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 20 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Lietuvos sporto muziejų tarybos posėdyje pristatytas Joniškio Krepšinio muziejus

Sausio 16 d. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje vyko Lietuvos sporto muziejų tarybos posėdis, kurio metu moksleiviams ir mokytojams buvo pristatyti šalyje veikiantys sporto muziejai. Renginyje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus mentorius, pirmojo šalyje Krepšinio muziejaus įkūrėjas Leonas Karaliūnas.

Jis susirinkusiems papasakojo apie Joniškyje įsikūrusio Krepšinio muziejaus veiklą ir artimiausius planus bei pakvietė apsilankyti. Joniškio rajono savivaldybės administracijos ir Krepšinio muziejaus dovanomis buvo pasveikintas 80 metų jubiliejų švenčiantis Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas.

Susitikime apie savo sportinę karjerą ir prisiminimais dalijosi 1976 m. olimpinių žaidynių dalyvis, akademinio irklavimo sporto šakos sidabro medalio laimėtojas Vytautas Butkus bei jo treneris Algirdas Arelis. Žinomas Lietuvos kolekcininkas, alytiškis, stalo teniso treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas Zenonas Gramackas tarybos nariams pristatė savo sukurtus sporto ir Olimpinio judėjimo muziejus bei gausiai surinktą išskirtinę sporto kolekciją.

Susitikimo Alytuje metu nuspręsta kitą Lietuvos sporto muziejų tarybos posėdį rengti balandžio mėnesį Joniškyje.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook