Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Kviečiame registruotis nemokamam profilaktiniam tyrimui dėl COVID-19 ligos

Jau kelias savaites Joniškyje veikia specialiai joniškiečiams įrengtas mobilus patikros punktas, sudaroma galimybė kiekvienam rajono gyventojui  profilaktiškai atlikti COVID-19 (koronaviruso) molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės (toliau – tyrimai).

Kviečiame joniškiečius registruotis nemokamam profilaktiniam tyrimui dėl COVID-19 ligos nustatymo. Mėginiai bus imami lapkričio 3 d., 4 d., 6 d., 9 d., 11 d. ir 13 d.

Registracija vyksta paskambinus į Koronos karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808. Paskambinusieji Joniškio rajono gyventojai telefono operatoriui turi pasakyti „profilaktinis tyrimas“, gyventojui bus nurodyta konkreti data ir laikas kada jis turi atvykt.

Daugėjant skambučių srautui, prisiskambanti į Karštąją liniją užtrunka, todėl surinkus telefono numerį 1808 ir išgirdus kvietimo signalą, būtina sulaukti kol operatorius atsilieps ir informuos, kad paskambinote į Koronos karštąją liniją ir pateiks Jums informaciją (pranešimą) apie tolimesnę registravimosi eigą. Prašome gyventojų kantrybės. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

Pažymime, kad tyrimai NEMOKAMI!

Kaip atvykti?

Tyrimai atliekami mobiliajame punkte (Joniškio ligoninės automobilių stovėjimo aikštelė, Pašvitinio g. 21, Joniškis). Jokiu būdu negalima vykti į mobilų punktą nesiregistravus – prieš tai būtina kiekvienam asmeniui savarankiškai skambinti 1808 ir tyrimui vykti nurodytu laiku.

Detalesnę informaciją Jums suteiks Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro specialistai mob. telefonu 8 664 53 032.

Saugokime save ir kitus!

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook