Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 23 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškyje organizuota tarptautinė jaunimo stovykla

Mero pavaduotojos Vaidos Aleknavičienės iniciatyva jau ketvirtus metus Joniškyje organizuojama tarptautinė jaunimo stovykla. Stovyklą organizuoja Joniškio Algimanto Raudonikio atviras jaunimo centras pasitelkdamas į pagalbą savanorius. Stovykla tradiciškai vyksta savaitę prieš Joniškio miesto šventę, nes į ją kviečiamas jaunimas iš bendradarbiaujančių miestų, kurių delegacijos taip pat lankosi šventės renginiuose.

Šiemet Joniškyje šurmuliavo jaunimas iš Latvijos, Ukrainos, Armėnijos, Turkijos, Gruzijos, Moldovos bei Joniškio krašto. Temą stovyklai parenka jaunimas. Jau turėjome sporto, fotografijos, meno stovyklas, o šiemet jaunimas gvildeno populiarią savanorystės temą. Beveik visi stovyklos dalyviai turėjo savanorystės patirties, kuria pasidalino su kitais draugais, išgirdo apie galimybes dalyvauti tarptautinėje savanorystėje, aptarė savanorystės reikšmę šiandieniniame pasaulyje.

Pasak mero pavaduotojos V. Aleknavičienės, tarptautinė stovykla, tai ne tik puiki galimybė tobulinti užsienio kalbas, bet ir mokytis bendrauti, organizuoti veiklas, susipažinti su kitomis kultūromis, tradiciniais patiekalais. Dalyviai išvykdami dėkoja už įvairias gyvenimiškas pamokas (susiorganizuoti atvykimą ir išvykimą, bendrauti su skirtingų kultūrų žmonėmis, atrastą naują pomėgį, suvokimą, kad reikia mokytis užsienio kalbų ir t.t.) ir visuomet išreiškia norą sugrįžti dar kartą. Joniškio krašto jaunimas stovyklos metu mokosi organizuoti veiklas, priimti svečius, spręsti atsiradusias problemas, pristatyti savo kraštą ir dar daug kitų dalykų.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook