Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 14 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškio moterų asociacijai – 15 metų

Rugsėjo 28 d. Joniškio Raudonojoje sinagogoje nuskambėjo Joniškio moterų asociacijos projekto „Lietuvos šimtmečio dalis – Joniškio moterų asociacijai – 15 metų“ jubiliejinė šventė. Joniškio moterų asociaciją su gimtadieniu sveikino LR Seimo nariai Vitalijus Gailius ir Arūnas Gumuliauskas, linkėjo jaunystės veržlumo ir neblėstančio entuziazmo.

Seimo narys A. Gumuliauskas už bendruomeniškumą ir visuomeniškumą įteikė padėkos raštus Joniškio moterų asociacijos pirmininkei Vilmai Bartašienei, buvusiai asociacijos pirmininkei Danutei Grunskienei ir asociacijos įkūrėjai Birutei Žilinskienei.

Joniškio rajono meras Gediminas Čepulis padėkojo Joniškio moterų asociacijai jos himno žodžiais „Joniškį reprezentuoti ir linksmai dainuoti“ ir įteikė mero padėkos raštus B. Ginkuvienei, D. Pelurtienei, B. Žilinskienei, D. Grunskienei, D. Vyšniauskienei, S. R. Bernatavičienei ir moterų asociacijos ansamblio „Lelija“ meno vadovui F. Bondarevui. Mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė palinkėjo visoms moterims visada būti mylimoms ir išlikti paslaptingomis.

Joniškio moterų asociacijos moterys, pagausėjusios 11 narių, vieningai užtraukė asociacijos himną ir dainą „Moterys amžiais nesensta“. Vilma Bartašienė vaizdo medžiaga pristatė asociacijos 15 metų veiklą, rengtus ir įgyvendintus projektus. Parengta virš dvidešimt įvairių projektų – bendruomeniškumo ir kultūros skatinimo, sveikatinimo, moterų ir vyrų lygių galimybių klausimais.

Joniškio moterų asociacija buvo priimta į nacionalinio skurdo mažinimo tinklą, o 2015 m. į Lietuvos moterų lobistinę organizaciją (LMLO), kuri sprendžia moterų ir vyrų lygių galimybių klausimus. Per asociacijos veiklą išleistos dvi knygos „Joniškio moterų darbai ir siekiai“ (autorės: B. Žilinskienė ir V. Bartašienė). 

Renginio metu Joniškio moterų asociacijos moterys pristatė mėgstamas veiklas, pasidalijo patirtimi ir kūrybiniais sugebėjimais. Šventės dalyviai galėjo pasigėrėti moterų nėriniais ir mezginiais, tapybos ir keramikos darbais, rūbais ir rankų darbo papuošalais. Jubiliejaus proga nuostabų tortą iškepė Vilija Matijūnienė. Jubiliejinėje šventėje akcentuota, kad ieškoma aktyvių moterų, turinčių talentų ir norinčių save realizuoti.

Šventei spalvų suteikė muzika, skambančios dainos ir šokiai, kuriuos atliko A. E. Balčiūnaitė ir D. Katinienė bei klubo „Čia ir dabar“ šokėjos, jaunųjų akordeonistų trio ir Joniškio moterų asociacijos ansamblis „Lelija“, savo kūrybos eiles skaitė žagarietė Daiva Gustienė.

Asociaciją sveikino Pakruojo moterų klubas, Kriukų moterų klubas „Žara“, Kunigaikščio Vykinto Žemaičių kultūros draugijos Joniškio skyrius bei muzikinį sveikinimą skyrė Žvelgaičių bendruomenės kaimo kapela.

Joniškio moterų asociacijos pirmininkė Vilma Bartašienė padėkojo visiems dalyvavusiems projekte „Lietuvos šimtmečio dalis – Joniškio moterų asociacijai 15 metų“ įteikdama padėkas, o moterys dėkojo pirmininkei už energingumą telkiant moteris, rengiant projektus.

Projektas įgyvendintas Joniškio moterų asociacijos lėšomis ir Joniškio savivaldybės administracijos lėšomis iš programos „Nevyriausybinių organizacijų veiklos kokybės gerinimo ir efektyvumo didinimo skatinimas“

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook