Joniškio rajono savivaldybė
2018 m. sausio 20 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
JGI projekto „Atrask save“ dalyviai praktiką atliko Joniškio rajono savivaldybės administracijoje

Pagal Joniškio rajono savivaldybės administracijos ir UAB ETKC bendradarbiavimo sutartį dėl dalyvavimo Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendinamame projekte „Atrask save“ savivaldybės administracijoje praktiką atliko keturi projekto dalyviai.

Deja, viena mergina negalėjo dalyvauti veikloje dėl ligos, tačiau trys praktikantai puikiai darbavosi ir vykdė jiems pavestas užduotis.

Deividas Bumanis ir Tomas Maidanovas pasirinko praktiką atlikti Joniškio rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros skyriaus Ūkio poskyryje. Čia vaikinai atliko statybos, remonto, pagalbinius darbus. Jų užduotis buvo 25 kv. m. pagalbinėse patalpose atlikti smulkius remonto darbus. Lubų ir sienų paruošimas dažyti (dažų nugrandymas, skylių užtaisymas, glaistavimas, gruntavimas), ventiliacijos grotelių įdėjimas, dažymas (2 kartus). Jaunuoliai taip pat sudėjo laminuotas grindis, prikalė grindjuostes, išvalė patalpą.

Infrastruktūros skyriaus Ūkio poskyrio vedėja Danutė Danasienė labai gerai atsiliepė apie praktiką atlikusį jaunimą. Anot jos, vaikinai labai geranoriški, mandagūs ir darbštūs, kruopščiai atliko pavestas užduotis, įsiklausė į patarimus.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Artūras Pališkevičius padėkojo vaikinams už puikiai atliktą darbą, palinkėjo nevažiuoti į užsienį,  rasti gerai apmokamą darbą čia, Lietuvoje.

Kitas projekto dalyvis – Nerijus Adomaitis Rudiškių seniūnijoje atliko įvairius  viešųjų erdvių tvarkymo darbus. Jis valė šaligatvius ir kelkraščius, genėjo medžius, kirto menkaverčius krūmus, rinko šiukšles. Taip pat atliko smulkius patalpų remonto darbus ir padėjo ruoštis seniūnijos šventei, valė langus Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus Rudiškių filiale.

Rudiškių seniūnė Jūratė Čepskienė  džiaugėsi  darbščiu jaunuoliu, norinčiu atlikti praktiką savo seniūnijos teritorijoje. Seniūnės teigimu, jaunuolis pareigingas, visada laiku atvykdavo į darbą, dirbo sąžiningai ir stropiai, tiksliai ir su noru vykdė visas duotas užduotis. Jis taip pat mandagiai ir draugiškai bendravo su seniūnijos darbuotojais.

Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė teigia, kad toks projektas – tai puiki galimybė iš arčiau susipažinti su savivaldybės darbu, nes kuo daugiau jaunuolių tai padarys, didėja tikimybė, kad liks Lietuvoje, neemigruos.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook
 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018