Joniškio rajono savivaldybė
2018 m. rugsėjo 23 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
Jaunimas išsakė savo idėjas

Įvairiuose Lietuvos regionuose pirmąją gegužės savaitę vyksta Europos jaunimo savaitės renginiai. Neaplenkė šie renginiai ir Joniškio. Gegužės 3 d. jaunimas pakvietė pasidalinti idėjomis viename ryškiausių Europos jaunimo savaitės renginių „Idėja+“.

Renginio „Idėja+“ tikslas – paskatinti jaunus žmones aktyviai ir solidariai spręsti visuomenėje kylančius iššūkius, prisidėti prie geresnio jaunimo bei vietos politikų dialogo ir bendradarbiavimo.

Renginio organizatoriai pateikė jaunimui užduotį – sugalvoti ir pasidalinti idėjomis, kaip būtų galima išspręsti jaunimo užimtumo, nedarbo problemas.

Renginyje dalyvavo ir jaunimo idėjas išklausė rajono meras Gediminas Čepulis, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis, šio skyriaus vyr. specialistė Erika Šivickaitė, taip pat Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė.

Meras pasveikino jaunimą, palinkėjo gero renginio, puikių idėjų ir padovanojo dainą jaunimui.

Renginio Joniškyje organizatoriai – aktyvaus laisvalaikio jaunimo klubas „Stop“ (vadovė Sigma Jonušienė) pakvietė renginio dalyvius pristatyti savo idėjas. Idėjas ir mintis išsakė Joniškio „Interact“ jaunimo klubo atstovės, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviras jaunimo centras, Žemės ūkio mokyklos psichologas Deividas Beinoras ir aktyvaus laisvalaikio jaunimo klubo „Stop“ merginos.

Idėjas vertino komisija, sudaryta iš šių narių: komisijos pirmininkė, Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Joniškio žemės ūkio mokyklos metodininkė Vaida Baltaragytė, Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro turizmo specialistas Vilius Zubrevičius, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos šokių mokytoja Viktorija Rimdžiūtė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Erika Šivickaitė.

Komisijos narių ir žiūrovų nuomone buvo išrinkta geriausia idėja. Jos autorės – aktyvaus laisvalaikio jaunimo klubo narės „Stop“ Rugilė ir Gabija. Merginos pasiūlė idėją sukurti interaktyvų renginių kalendorių, kuris galėtų pasitarnauti didinant jaunimo užimtumą rajone. Nugalėtojoms atiteko Joniškio „Rotary“ klubo įsteigtas prizas.

„Idėja+“ renginiai vyksta ir kituose miestuose, o geriausios idėjos su savo autoriais keliaus į respublikinį renginį, vyksiantį Klaipėdoje. Tad sėkmės Rugilei ir Gabijai pristatant savo idėja kitoms Lietuvos savivaldybėms.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook
 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018