Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. birželio 5 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Įgyvendinamas projektas „Savivaldybes jungiančios turizmo informacinės infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“

Šiaulių miesto savivaldybės administracija kartu su partneriais: viešąja įstaiga Joniškio turizmo ir verslo informacijos centru, biudžetinėmis įstaigomis: Šiaulių, Akmenės, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio rajonų savivaldybių administracijomis, įgyvendina projektą „Savivaldybes jungiančios turizmo informacinės infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“.

Projekto tikslas – įrengti turizmo ženklinimo infrastruktūrą ir užtikrinti Šiaulių regiono turistų bei lankytojų informuotumą apie turizmo maršrutuose ir turizmo trasose esančias lankytinas vietas. Šiaulių regiono mišrios prigimties turizmo objektų įvairovė didina ir turistų srautus, ir gaunamas pajamas, tačiau silpnai išplėtota turizmo infrastruktūra, mažai įrengtos informacinės infrastruktūros, kuri leistų apjungti regiono turizmo objektus į bendrus maršrutus ir trasas.

Įgyvendinant projektą iš viso bus įrengti 1404 ženklinimo infrastruktūros objektai. Joniškio rajone numatyta įrengti 81 ženklinimo infrastruktūros objektą: informaciniai kelio ženklai Nr. 628 „Krypties rodyklė į lankytiną vietą“ – 43 vnt., Nr. 629 „Lankytinos vietos pavadinimas“ – 10 vnt.,  informaciniai stendai – 28 (iš jų: 6 regiono, 6 rajono ir 16 objekto).

Vieningo projektavimo ir dizaino informacinė turizmo objektų infrastruktūra padės Lietuvos ir užsienio turistams lengviau orientuotis turizmo trasose ir maršrutuose, suteiks daugiau informacijos apie patrauklias lankytinas vietas ir objektus. Projekto sprendiniai pradedami įgyvendinti nuo 2020 m. gegužės 4 d. Bendra projekto trukmė – 24 mėnesiai.

Projekto vizualinė medžiaga

Projektas Nr. 05.4.1-LVPA-R-821-61-0002 „Savivaldybes jungiančios turizmo informacinės infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“ finansuojamas Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir projekte dalyvaujančių savivaldybių lėšų.

Daugiau informacijos: (8 426) 52 388, el. p. info@visitjoniskis.lt.

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook