Joniškio rajono savivaldybė
2017 m. gruodžio 15 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
Geriausias kultūros politikas – Joniškyje

Vakar Vilniaus rotušėje Joniškio rajono savivaldybės merui Gediminui Čepuliui iškilmingos ceremonijos metu įteiktas prestižinis ir vienas svarbiausių Lietuvoje apdovanojimų –  Lietuvos kultūros centrų asociacijos įsteigtas apdovanojimas „Auksinis feniksas“. Rajono vadovas buvo paskelbtas  metų kultūros politiku.

„Auksinis feniksas“ –  svarbiausias ir vienas reikšmingiausių visos šalies apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas – pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, svariausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi, tobulinimui ir viešinimui.

„Auksiniai Feniksai“ buvo teikiami „Geriausiam metų kultūros centro vadovui“; „Geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui“; „Geriausiam metų kultūros centro partneriui“; „Metų kultūros rėmėjui“ ir „Metų kultūros politikui“. Šiemet „Auksiniam Feniksui“ pristatyti ir į penkias garbingas nominacijas pretendavo daugiau nei penkiasdešimt pretendentų, kurių tarpe – rajonų merai, LR Seimo nariai, pramonės, verslo ir visuomeninės organizacijos, žurnalistai, universitetai, vadybininkai, meno kolektyvų vadovai, kultūros ir meno kūrėjai.

Renginyje dalyvavo šalies politikai, savivaldybių merai ir administracijų vadovai, kultūros koordinatoriai, visų šalies kultūros centrų vadovai bei jų partneriai. Apdovanojimo nominacijas įteikė LR Seimo narys Arūnas Gelūnas, Kultūros viceministrė Gintautė Žemaitytė, Nacionalinės premijos laureatas, profesorius Petras Vyšniauskas, Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa.

Joniškio rajono savivaldybės meras G. Čepulis teigė, kad buvo informuotas apie tai, jog  Joniškio rajono kultūros įstaigų ir Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviro jaunimo centro vadovų vardu buvo parengtas teikimas apdovanojimui gauti. Jį rengė Joniškio kultūros centras.

„Neslėpsiu, malonu būti įvertintu, tačiau šio apdovanojimo nepriimu asmeniškai, nors jis ir skirtas kultūros politikui. Viskas, kas rajono kultūros srityje yra pasiekta, tai ne mano vieno, o visos komandos darbas. Ne kartą esu viešai sakęs, kad Joniškio rajono kultūros politiką formuoja ir įgyvendina puikūs specialistai, savo srities žinovai. Kad suplanuoti tikslai būtų įgyvendinti, prireikia ne vienerių metų. Dirbame, tariamės, daug diskutuojame, kol galų gale prieiname prie vieningo ir rajono kultūrai palankiausio sprendimo. Jei vieninga ir profesionali komanda, tai ir darbo rezultatai geri, nes visi mato vieną tikslą ir jo kartu siekia. Tad, šį apdovanojimą skiriu kultūros srityje dirbantiems žmonėms ir savivaldybės administracijos specialistams. Nuoširdžiai dėkoju už jų nelengvą, dažnai daug streso, laiko ir pastangų kainuojantį darbą“, – kalbėjo metų kultūros politiku pripažintas Joniškio rajono savivaldybės meras G. Čepulis.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017