Joniškio rajono savivaldybė
2017 m. balandžio 25 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Dėl savivaldybei nuosavybės teise priklausančių ir nenaudojamų pastatų ir patalpų disponavimo

Joniškio rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros skyrius informuoja apie Joniškio rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančius ir nenaudojamus pastatus ir patalpas.

Siūlome fiziniams ir juridiniams asmenims susidomėjusiems nekilnojamu turtu, kreiptis į nurodytą kontaktinį asmenį, dėl detalesnės informacijos gavimo.

Nekilnojamas turtas gali būti disponuojamas (valdomas):

• patikėjimo teise;
• panauda;
• išnuomojamas viešo konkurso būdu.

Juridiniams asmenims (ne savivaldybės įmonės, įstaigos, organizacijos) savivaldybės turtas patikėjimo teise gali būti perduodamas pagal turto patikėjimo sutartį savivaldybių funkcijoms įgyvendinti ir tik tais atvejais, kai jie pagal įstatymus gali atlikti savivaldybių funkcijas. Sprendimą dėl turto perdavimo patikėjimo teise kitiems juridiniams asmenims priima  savivaldybės taryba.

Savivaldybės turtas gali būti perduodamas panaudos pagrindais laikinai neatlygintinai valdyti ir juo naudotis pagal panaudos sutartis:

• valstybines ar savivaldybių funkcijas įgyvendinantiems subjektams;
• viešosioms įstaigoms, kai jų dalininke ar steigėja yra savivaldybė arba viešosioms švietimo įstaigoms, turinčioms Švietimo ir mokslo ministerijos leidimus (licencijas) mokyti ir viešosioms įstaigoms, tenkinančioms visuomenės interesą muziejų sistemoje;
• socialinės įmonės statusą turintiems juridiniams asmenims;
• labdaros ir paramos fondams;
• asociacijoms;
• kitiems subjektams, jei tai nustatyta įstatymuose, tarptautinėse sutartyse.

Savivaldybės turtas nurodytiems  anksčiau subjektams gali būti perduotas panaudos pagrindais laikinai neatlygintinai valdyti ir naudotis savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.

Savivaldybės nuosavybės teise valdomas ilgalaikis materialusis turtas, kuris nenaudojamas savivaldos funkcijoms įgyvendinti ir neįtrauktas į privatizavimo programą, išnuomojamas viešo konkurso būdu savivaldybės tarybai priėmus sprendimą dėl turto nuomos ir nustačius nuomos sąlygas: nuomos terminą, pradinį nuompinigių dydį ir kitas reikalingas nuomos sąlygas.

Nuomos konkursus organizuoja ir vykdo turto valdytojo, valdančio savivaldybės turtą patikėjimo teise, sudaryta komisija. Savivaldybei nuosavybės teise priklausantis ilgalaikis materialinis turtas gali būti išnuomojamas ne ilgesniam kaip 10 metų laikotarpiui. Atsižvelgiant į turto valdytojo ir nuomininko raštiškus prašymus savivaldybės taryba gali priimti sprendimą dėl sutarties atnaujinimo, tačiau bendra  ilgalaikio materialiojo turto nuomos trukmė negali būti ilgesnė kaip 20 metų.

Daugiau informacijos suteiks Infrastruktūros skyriaus vyriausiasis specialistas Arvidas Židonis, tel. (8 426) 69 160, mob. (8 612) 14 274, el. p. arvidas.zidonis@joniskis.lt.

Joniškio rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausantys ir nenaudojami pastatai, patalpos

Infrastruktūros skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Balandis
    2017