Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 19 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Dėl gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimo

2019 m. balandžio 17 d. 11 val. 52 min. pagal Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo 12 straipsnio 5 dalies 6 punktą ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2016 m. sausio 8 d. įsakymą Nr. 1-3 „Dėl techninių perspėjimo sistemos priemonių priežiūros organizavimo tvarkos aprašo parvirtinimo“ 25 punktą, bus įjungtos centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenos visam darbo ciklui (3 min.).

Nustojus kaukti elektros sirenoms, 11 val. 55 min., gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, radijo stotį „Saulės radijas“ ir radijo stotį „RS2“, o taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšių paslaugų tiekėjų tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

Gyventojų prašome elgtis ramiai.

Įjunkite radijo imtuvą ar televizorių ir per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, radijo stotį „Saulės radijas“ ar „RS2“ išklausykite Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Aliarmavimo ir operacijų koordinavimo centro perduodamą informaciją gyventojams.

Taip pat prašome gyventojus nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui (paslauga nemokama). Telefonų nustatymo instrukcija ir informacija apie šią sistemą pateikiama departamento tinklalapyje adresu: www.vpgt.lt.

Infrastruktūros skyriaus
Viešosios tvarkos poskyrio informacija

 

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook