Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 18 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Bendradarbiavimas padeda lengviau spręsti iškilusias problemas

Spalio 29 d. Skaistgiryje įkurtuose Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro bendruomeniniuose vaikų globos namuose organizuotas susitikimas su Šiaulių vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnais Daina Kaminskiene ir Sigitu Petraičiu.

Susitikimą organizavo Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Eglė Damalakaitė ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Joniškio rajone vyriausioji specialistė Danguolė Repšienė.

Susitikimo tikslas – priminti vaikams jų teises ir pareigas, atsakomybę už savo elgesį ir daromus administracinius nusižengimus, namų taisyklių laikymąsi.

Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro direktorė Raimonda Doviltienė, socialinė darbuotoja Daiva Briedienė kalbėjo apie sunkumus, su kuriais susiduria bendruomeniniuose namuose dirbantys darbuotojai, diskutavo aktualiais klausimais apie vaikų priežiūrą, elgesį, atsakomybę už netinkamą elgesį.

Susitikimo metu savo nuomonę išsakė globotiniai, jie drąsiai diskutavo apie savo teises ir pareigas, pasakojo, kaip jiems sekasi mokykloje, apie savo laisvalaikį, užimtumą, tarpusavio santykius, klausė patarimų visais jiems rūpimais klausimais. Vaikai prašė, kad juos dažniau aplankytų policijos pareigūnai.

Susitikimo pabaigoje vieningai sutarta, kad institucijų atstovų susitikimai, bendradarbiavimas padeda lengviau ir kokybiškiau išspręsti iškilusias problemas ir rasti atsakymus į rūpimus klausimus.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook