Joniškio rajono savivaldybė
2017 m. lapkričio 23 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
NVO ir jaunimas - aktualijos
Skaistgirio miestelio bendruomenė įgyvendino projektą
Šiais metais Skaistgirio miestelio bendruomenė parengė projektą „Bendruomeniškumo – tautos kultūros stiprinimas“ pagal 2017 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles. Bendra projekto vertė 3542,99 Eur: parama iš Valstybės biudžeto 2958,39 Eur, iš Joniškio rajono savivaldybės biudžeto 584,60 Eur.
Plačiau
Po gerumo gėlę į kiekvieno širdį
Kai už lango lyja lietus ir pilka dargana skverbiasi į namus, Stupurų kaimo bendruomenės nariai ieško būdų pabūti drauge bei praskaidrinti niūrius rudens vakarus. Todėl bendradarbiaudami su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Joniškio rajono savivaldybės administracija sėkmingai įgyvendino socialinį projektą „Gataučių seniūnijos vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumo ir socialinių įgūdžių ugdymo organizavimas“. Pagrindinis projekto tikslas buvo stiprinti Gataučių seniūnijos vaikų ir jaunimo užimtumą organizuojant įvairias laisvalaikio veiklas bei ugdant asmeninius ir socialinius gebėjimus.
Plačiau
Jaunimas mokytas būti budriu ir atspariu propagandai
Iš kairės: LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šeimos ir bendruomenių departamento Jaunimo skyriaus vedėja J. Sakalauskienė, Joniškio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė V. Bartašienė, Europos komisijos Švietimo ir kultūros direktorato Jaunimo skyriaus atstovas M. Moschovakos, projekto „Atrask save“ dalyvės ir žurnalistas A. Matonis
Joniškio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė ir ESF jaunimo garantijų iniciatyvų projekto „Atrask save“ dalyvės-praktikantės, atliekančios praktiką Joniškio rajono savivaldybės administracijoje – Judita Gerlikaitė, Agnė Karpenkaitė, Jurgita Gotlibaitė 2017 m. lapkričio 16 d. dalyvavo Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotoje Tarptautinėje apskritojo stalo diskusijoje „Kaip užkirsti kelią jaunimui įsitraukti į radikalias, ekstremistines veiklas” Vilniuje.
Plačiau
VĮ „Registrų centras“ imasi akcijos – bausti ataskaitų nepateikusias NVO
Skaidriai ir viešai dirbančios nevyriausybinės organizacijos (NVO) siekia įgyvendinti tiek tarptautinių standartų, tiek ir Lietuvos teisės aktų reikalavimus rengdamos bei viešai teikdamos veiklos ir finansines ataskaitas. Nuo 2015 metų įsigaliojus įstatymų pakeitimams jau antri metai kai asociacijos, viešosios įstaigos bei labdaros ir paramos fondai finansinių ataskaitų rinkinius privalo pateikti ir „Registrų centrui“.
Plačiau
Apie savanorystę Joniškio rajone
Susitikimo metu su organizacijų, kurios yra akredituotos priimti savanorius, atstovais
Kasmet vis didesnį populiarumą įgaunanti savanorystės idėja skinasi kelią ir Joniškio rajone, įtraukdama į šias veiklas vis daugiau jaunų žmonių. Siekiant populiarinti savanorystę, skatinančią jaunus žmones nebijoti dirbti darbo, nenešančio pelno, praėjusį penktadienį į pasitarimą sukviesti rajono organizacijų, kurios yra akredituotos priimti savanorius, atstovai.
Plačiau
Joniškio jaunimas savaitgalį praleido sąskrydyje Plikiškiuose
Sąskrydyje (iš dešinės į kairę): rajono meras G. Čepulis, mero pavaduotoja V. Aleknavičienė, LR Seimo nario padėjėja R. Žukauskaitė ir savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė V. Bartašienė
Praeitą savaitgalį Joniškio rajono jaunimo organizacijų nariai rinkosi į sąskrydį Plikiškių mokykloje-daugiafunkciame centre. Tai praeitais metais vykusios jaunimo stovyklos „Indigo 2016“ tęsinys ir baigiamasis projekto „Joniškio jaunimas – ne problema, o sprendimas“, kurį parengė ir įgyvendino Joniškio Algimanto Raudonikio Atviras Jaunimo centras, renginys. Projektą dalinai finansavo Joniškio rajono savivaldybė biudžeto lėšomis (skirta 620 Eur).
Plačiau

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017