Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Mero pavaduotoja V. Aleknavičienė: šaunu, kai yra vertinama Joniškio rajono pedagogų ir švietimo įstaigų patirtis

Lietuvos ambasada Ukrainoje jau ne vienerius metus kviečia teikti paraiškas įvairioms koncepcijoms įgyvendinti. Džiugu, kad jau antrus metus prie šių koncepcijų įgyvendinimo prisideda ir Joniškio rajono pedagogai bei švietimo įstaigos. Šį kartą dėmesys skiriamas neformalaus švietimo patirties sklaidai.

Įgyvendinant Joniškio žemės ūkio mokyklos, A.Raudonikio meno mokyklos, Atviro jaunimo centro bei Joniškio rajono savivaldybės vystomojo bendradarbiavimo projektą su Ukraina „Inovatyvūs neformalaus švietimo metodai“ (Nr.2019-D-UA-13)  Joniškio rajone lankėsi keturi pedagogai bei du moksleiviai iš Ukrainos, kurie dalyvavo įvairiuose neformalaus švietimo užsiėmimuose, stebėjo, pedagogų darbą, sėmėsi naujos patirties.

Daugelyje Ukrainos vietų neformalus švietimas yra orientuotas tik į šokį ir meną, tačiau Joniškio rajono pedagogai bei užimtumo specialistai supažindino ir su kitomis neformalaus švietimo formomis.

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, bendraudama su svečiais džiaugėsi, kad mūsų rajono pedagogai ir specialistai gali dalintis savo patirtimi su kolegomis iš Rytų šalių, kad tai yra vertinama ir nuoširdžiai priimama. Taip pat padėkojo pedagogams, kurie  kiekvieną kartą aktyviai įsijungia į įvairias veiklas, dalinasi savo žiniomis bei sukaupta patirtimi.

Patirtimi dalinosi mokytojai ir specialistai iš Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos, „Saulės“ mokyklos dienos užimtumo centro, A.Raudonikio meno mokyklos Atviro jaunimo centro, Žemės ūkio mokyklos, Žagarės gimnazijos ir J. Avyžiaus viešosios bibliotekos.

Projekto įgyvendintojų dar laukia antra projekto dalis, 10 dienų popamokinio užimtumo praktinis organizavimas vienoje iš Ukrainos mokyklų.

Projektas yra finansuojamas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis.

 Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija


Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook