Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Didelio gabarito atliekų aikštelių ir priėmimo punktų veikla atnaujinta

Sušilus orams, norintys susitvarkyti savo gyvenamąją aplinką, susiduria su atliekų tvarkymo problema, kadangi karantino laikotarpiu, apribojus didelio gabarito ir žaliųjų atliekų priėmimą į didelio gabarito ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikšteles ir atliekų priėmimo punktus, gyventojai neturi kur padėti nebetinkamų naudoti baldų, buitinės technikos ar žaliųjų atliekų.

Siekiant išspręsti šią problemą, Joniškio rajono savivaldybės meras kreipėsi į VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrą su prašymu leisti gyventojams, laikantis karantino reikalavimų, pristatyti atliekas į minėtas aikšteles.

Nuo šiandien, balandžio 7 d., atliekų aikštelė Plento g. 4, Bariūnų k., Saugėlaukio sen., Joniškio r. ir atliekų priėmimo punktas Rengių g. 41, Žvelgaičių k., Žagarės sen., Joniškio r.  jau veikia ir gyventojai gali jomis naudotis.

Informaciją ir rekomendacijas dėl atliekų priėmimo punktų, didelių gabaritų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelių darbo karantino sąlygomis rasite čia.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook