Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. liepos 15 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Dėl deklaracijų teikimo Valstybinei mokesčių inspekcijai

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19, gyventojų pajamų mokesčio (GPM) deklaravimo ir sumokėjimo terminas yra nukeliamas – šiais metais pajamas deklaruoti bei mokestį sumokėti reikės iki liepos 1 d.

Atkreipiame dėmesį į tai, jog GPM permokų grąžinimo terminas nesikeičia – gyventojams, teisingai ir laiku pateikusiems deklaraciją, jos bus grąžintos kaip ir kasmet, iki liepos 31 d. Apie deklaravimo startą VMI informuos atskiru pranešimu. Daugiau informacijos rasite čia.

Teikti prašymus ir skirti pajamų mokesčio dalį organizacijoms, politinėms partijoms bei profsąjungoms galima iki liepos 1 d. Daugiau informacijos rasite čia. Atkreipiame dėmesį, kad Metinės gyventojo (šeimos) turto deklaracijos (forma FR0001) pateikimo terminas nesikeitė, todėl ji turi būti užpildyta ir pateikta iki gegužės 4 d.

VMI, atsižvelgdama į tai, kad Lietuvoje, paskelbus valstybės lygio ekstremalią situaciją dėl Covid-19 plitimo grėsmės, daugėja atvejų, kai Lietuvos juridiniai bei fiziniai asmenys teikia paramą įvairioms gydymo įstaigoms piniginėmis lėšomis, įvairiomis materialinėmis vertybėmis bei paslaugomis, paaiškina dėl šios paramos teikėjų teikiamos / gaunamos paramos traktavimo mokesčių tikslais. Daugiau informacijos rasite čia

Primename, kad dėl COVID-19 visos VMI paslaugos teikiamos ir konsultuojama tik nuotoliniu būdu. Konsultacijas mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 ar pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI. VMI paskelbė papildomą konsultantų telefonu sąrašą gyventojams ir įmonėms, pagal aptarnavimo teritorijas, kurį rasite čia.

 Valstybinė mokesčių inspekcija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook