Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. lapkričio 28 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Ribojami pirkėjų srautai

Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. spalio 28 dienos įsakymu Nr. A-1003 „Dėl karantino režimo priemonių taikymo prekybos ir paslaugų teikimo vietose“ nurodoma Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje veikiančių parduotuvių, kioskų ir kitų prekybos vietų patalpose, teritorijose ir (ar) šalia jų riboti pirkėjų ir kitų lankytojų, pirkėjų srautus, užtikrinant ne mažesnį kaip 10 kv. m vienam pirkėjui tenkantį prekybos plotą arba vienu metu aptarnauti ne daugiau kaip vieną pirkėją.

Taip pat numatoma paslaugų teikimo vietose riboti paslaugų gavėjų ir kitų lankytojų srautus, užtikrinant ne mažesnį kaip 10 kv. m paslaugos teikimo vietos patalpų plotą, tenkantį vienam paslaugos gavėjui arba kitam lankytojui, arba vienu metu paslaugas teikti ne daugiau kaip vienam paslaugos gavėjui.

Administracijos direktoriaus įsakymu prekybos, paslaugų, laisvalaikio ir pramogų paslaugas ir veiklą Joniškio rajono savivaldybėje teikiantys ir vykdantys asmenys yra įpareigoti laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. birželio 16 d. sprendime Nr. V-1473 „Dėl prekybos, paslaugų teikimo, veiklos laisvalaikio ir pramogų vietose vykdymo būtinų sąlygų“ (su visais vėlesniais pakeitimais) nurodytų sąlygų.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook