Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 20 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Beglobiams gyvūnams įrengti globos namai

Joniškio rajono savivaldybės administracija, siekdama įgyvendinti Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatyme reglamentuotas nuostatas užtikrinti gyvūnų gerovę, skyrė finansavimą ir pavedė UAB „Joniškio butų ūkiui“ administruoti beglobių ir bešeimininkių gyvūnų laikinąją globą. Tam tikslui 2019 m. gruodžio mėn. Joniškio rajono Kalnelio kaime, buvusios Kalnelio mokyklos katilinės patalpose, duris atvėrė įrengti ir gyvūnų poreikius atitinkantys laikinieji gyvūnų globos namai.

Tai, kad gyvūnų globos namai atitinka teisės aktuose nustatytus reikalavimus, 2019 m. gruodžio 20 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos prie Šiaulių departamento direktoriaus įsakymu patvirtino gyvūnų globos vietą Kalnelio kaime ir suteikė veterinarinio patvirtinimo numerį.

Šios įstaigos paskirtis – rūpintis beglobiais ir bešeimininkiais gyvūnais, suteikti laikinąją globą, ieškoti naujų šeimininkų, o jiems neatsiradus, pagal pasirašytas sutartis su kitomis gyvūnų globos organizacijomis, perduoti gyvūnus nuolatinei globai ir naujųjų šeimininkų paieškai.

Gyvūnų laikymo Joniškio rajono savivaldybės gyvenamosiose vietovėse taisyklės įpareigoja asmenis tinkamai rūpintis gyvūnais, pranešti UAB „Joniškio butų ūkis“ apie rastus bešeimininkius ar bepriežiūrius gyvūnus, draudžiama gyvūną palikti gatvėje, kieme, miške, pakelėje ar kitose vietose, juo atsikratyti.

Gyventojai dėl rastų bešeimininkių ir bepriežiūrių gyvūnų, ar norintys pasiimti globoti katiną ar šunelį gali skambinti UAB „Joniškio butų ūkiui“ beglobių gyvūnų priežiūros specialistui tel. 8 680 81 504.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook