Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 24 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2019-10-10
Šių metų spalio 17 dieną Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) skelbia Atšvaitų dieną. Artėjant Atšvaitų dienai, Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi Kelių direkcijos atstovas Linartas Kiškis.
2019-10-10
Spalio 8 d. popietę rajono vadovai lankėsi Juodeikių kaimo bendruomenėje. Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė ir mero patarėja Inga Karbauskienė vyko į Juodeikius (Joniškio r.), kur juos pasitiko gausus būrys juodeikiečių. Bendruomenės salėje buvo aptartos ne tik opiausios problemos, bet ir pasidžiaugta nuveiktais darbais, pasiekimais.
2019-10-09
Spalio 8 d. Joniškio rajono savivaldybėje svečiavosi Mato Slančiausko progimnazijos moksleiviai. Apsilankymo tikslas – pasaulio pažinimo pamoka kitoje erdvėje, kurios tema – susipažinti su miesto savivalda, kas rūpinasi Joniškio gyventojų gerove. Progimnazijos trečiokus lydėjo jų mokytojos Dalia Marcinkevičienė ir Jolanta Bytautienė.
2019-10-08
Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus iniciatyva savivaldybėje organizuotas Joniškio rajono savivaldybės eismo saugumo komisijos posėdis. Dalyvauti posėdyje ir pateikti klausimų, siūlymų ar pastebėjimų dėl eismo saugumo užtikrinimo rajone buvo kviečiami rajono gyventojai.
2019-10-08
Joniškio rajono savivaldybė kartu Biržų, Pasvalio ir Pakruojo savivaldybėmis bei kaimynais iš už valstybės ribų (Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų savivaldybėmis) sugalvojo turistus pakviesti dažniau lankytis šiek tiek labiau į šiaurę nuklydusiuose rajonuose.
2019-10-07
Joniškio rajono savivaldybė administracija, siekdama teisės aktų nustatyta tvarka parduoti savivaldybės nekilnojamąjį turtą ir kitus nekilnojamus daiktus, kviečia fizinius ir juridinius asmenis susipažinti su savivaldybės parduodamu nekilnojamu turtu, dalyvauti viešajame aukcione ir jį įsigyti.
2019-10-07
Joniškio rajono savivaldybė dalyvauja Lietuvos savivaldybių asociacijos projekte „Globalūs Regionai", kuriuo siekiama integruoti išvykusius piliečius į savo gimtojo miesto ar rajono gyvenimą. Kviečiame tapti Joniškio miesto ambasadoriumi! Juo gali tapti kiekvienas užsienyje gyvenantis joniškietis, kupinas idėjų ir ryžto jas įgyvendinti.
2019-10-07
Spalio 4 d. Joniškio rajono savivaldybės administracija, atstovaujama administracijos direktorės Valės Kulvinskienės, pasirašė kolektyvinę sutartį su Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje švietimo srityje veikiančiomis profesinių sąjungų organizacijomis: Joniškio rajono švietimo profesine sąjunga, kurios pirmininkė Rasa Vaitkienė, ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Joniškio rajono profesinių sąjungų susivienijimu, kuriam vadovauja pirmininkė Ramune Stankaitiene.
2019-10-05
Mieli Mokytojai, Mokytojas – tai žmogus, kurio šviesa, žinios, šypsena, meilė dažnai lydi mus visą gyvenimą. Mes daug ką gyvenime pamirštame, bet visad prisimename savo mokytojus, savo pirmąjį mokytoją. Retai tai būna geromis ar džiugiomis akimirkomis, kur kas dažniau – kai tenka priimti sudėtingus sprendimus, kai reikia išminties ir palaikymo.
 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 14