Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. sausio 28 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2020-01-02
Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė padėkojo ilgus metus vadovavusiam Joniškio r. Žagarės gimnazijos direktoriui Virgilijui Kančelskiui ir ugdymo įstaigos bendruomenei pristatė naują vadovę, Joniškio r. Žagarės gimnazijos direktoriaus pavaduotoją ugdymui Ritą Milenčienę.
2020-01-02
Gruodžio 30 d. Joniškio rajono savivaldybės administracijos iniciatyva organizuotas pasitarimas dėl susidariusios situacijos ir tvarkos bei švaros palaikymo prie pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių. Susitikta su Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC) atstovais, kalbėta apie padidėjusį gyventojų daiktų ir maisto vartojimą šventiniu periodu, kurio pasekmė – perpildyti pusiau požeminiai atliekų surinkimo konteineriai.
2019-12-19
Gruodžio 18 d. Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko konferencija „Joniškio rajono jaunimo iniciatyvos projektinėse veiklose 2019“. Konferencijos tikslas pateikti visuomenei 7 jaunimo iniciatyvų projektus, finansuotus savivaldybės biudžeto lėšomis.
2019-12-03
Lapkričio 29 d. vyko Joniškio rajono savivaldybės nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdis. Joniškio rajono administracijos direktorė Valė Kulvinskienė trumpai apžvelgė savivaldybės paveldosaugos problemas ir padėkojo vertinimo tarybos nariams už savivaldybei neatlygintinai teikiamą profesionalią pagalbą.
2019-10-24
Siekiant apsaugoti viešas erdves nuo taršos gyvūnų ekskrementais, šunų savininkams suteikta galimybė Joniškio miesto viešosiose vietose naudotis dar keturiomis specialiomis dėžėmis šunų ekskrementams. Iš viso Joniškio mieste jų jau 10.
2019-10-17
Savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus, Infrastruktūros skyriaus specialistai planuoja dviračių takų plėtros ateities viziją. Siekiant išsiaiškinti dviračių takų tiesimo perspektyvas, takų apjungimą, poreikį ir realias galimybes, administracijos direktorė V. Kulvinskienė pasiūlė esamos situacijos analizę atlikti važiuojant dviračiais ir apžiūrėti bendrą vaizdą.
2019-10-08
Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus iniciatyva savivaldybėje organizuotas Joniškio rajono savivaldybės eismo saugumo komisijos posėdis. Dalyvauti posėdyje ir pateikti klausimų, siūlymų ar pastebėjimų dėl eismo saugumo užtikrinimo rajone buvo kviečiami rajono gyventojai.
2019-10-08
Joniškio rajono savivaldybė kartu Biržų, Pasvalio ir Pakruojo savivaldybėmis bei kaimynais iš už valstybės ribų (Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų savivaldybėmis) sugalvojo turistus pakviesti dažniau lankytis šiek tiek labiau į šiaurę nuklydusiuose rajonuose.
2019-10-03
Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė lankėsi Panevėžyje veikiančioje tarptautinėje baldų ir porolono gamykloje UAB „Dominari“. Apsilankymo metu susitikta ir bendrauta su UAB „Dominari“ įmonių grupės vadovu Eugenijumi Gvalda ir vienoje iš grupės įmonių dirbančiu gerai žinomu joniškiečiu Stanislovu Poliaku. Susitikimo metu diskutuota dėl investicijų pritraukimo į Joniškio rajoną.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12