Joniškio rajono savivaldybė
2017 m. gegužės 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Viešoji tvarka - aktualijos
Prieš darant remontą daugiabučiuose namuose, privaloma pranešti savivaldybei
Gyvenantiems daugiabučiuose namuose ir planuojantiems buto remontą gyventojams yra parengtos naujovės. Nuo naujų metų įsigaliojo Triukšmo valdymo įstatymo pataisos, patvirtintas ir Triukšmo, kylančio atliekant statybos darbus gyvenamosiose patalpose ir gyvenamosiose teritorijose, kontrolės vykdymo aprašas, kuris įpareigoja gyventojus apie planuojamą buto remontą pranešti savivaldybėms.
Plačiau
Saugios kaimynystės grupių sąskrydis
Įgyvendinant Joniškio rajono savivaldybės nusikaltimų prevencijos ir kontrolės 2012-2014 metų programą, kurioje viena ir prioritetinių veiklos sričių – saugios kaimynystės grupių steigimas ir saugios gyvenamosios aplinkos kūrimas, siekiama burti bendruomenės narius į saugios kaimynystės grupes.
Plačiau
Tęsiamas nusikaltimų prevencijos priemonių įgyvendinimas
Renginio dalyviai
Gegužės 14 dieną Skaistgirio seniūnaitės, Skaistgirio moterų draugijos „Versmė“ pirmininkės Vidos Urbonienės iniciatyva Skaistgirio kultūros namuose vyko projekto „Saugus eismas bendruomenėse 2014“ įgyvendinimas. Renginys buvo skirtas kelių eismo dalyviams – dviratininkams ir tiems, kurie neabejingi viešosios tvarkos užtikrinimo gerinimui savo gyvenamojoje aplinkoje.
Plačiau
Saugi kaimynystė – prevencijos priemonė prieš nusikalstamumą
Parko g. 6 namo saugios kaimynystės grupės atstovai su Viešosios tvarkos poskyrio vedėja D. Zikiene
Žmonės vis labiau supranta – veikdami išvien gyvens saugiau. Prie namo prikabintas stendas, informuojantis praeivius apie įkurtą saugios kaimynystės grupę, tarsi perspėjimas tiems, kurie čia ateitų vedami nedorų ketinimų.
Plačiau
Gyvūnų laikymo taisykles žinoti būtina
Joniškio rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros skyriaus Viešosios tvarkos poskyrio darbuotojai balandžio 1 dieną vykdė reidą, kurio metu stebėjo kaip elgiasi augintinius į lauką pavedžioti išvedę joniškiečiai, jiems primintos Gyvūnų laikymo Joniškio rajono savivaldybės gyvenamosiose vietovėse taisyklės ir atsakomybė už jų nesilaikymą.
Plačiau
Bendruomenės pareigūnai – mūsų visų pagalbininkai
Bendruomenės pareigūnai – Almira Kumpytė ir Justas Martinaitis
Nuo šių metų vasario 1 dienos, įsigaliojus naujos redakcijos Viešosios policijos prevencijos padalinio pareigūno (apylinkės inspektoriaus) tarnybinės veiklos aprašui, numatyti tam tikri policijos pareigūnų veiklos pokyčiai. Vienas svarbiausių – policijoje pradeda dirbti bendruomenės pareigūnai. Joniškio rajono policijos komisariate šias pareigas atlieka 2 pareigūnai – Almira Kumpytė ir Justas Martinaitis.
Plačiau
Neskubėkite paspausti žymos „Sutinku“
Policijos pareigūnai, siekdami atkreipti gyventojų dėmesį į internete slypinčias grėsmes, kreipiasi į visus, prašydami atsargiai naudotis internetu, elektroninėje erdvėje laisvai bendrauti tik su pažįstamais žmonėmis, neatskleisti pašnekovams savo asmens kodo, namų adreso, telefono numerio, nedemonstruoti savo gyvenamosios aplinkos nuotraukų, nesakyti pašaliniams asmenims kompiuterio prisijungimo kodų ir slaptažodžių. Registruojantis interneto svetainėse atidžiai perskaityti visas taisykles ir neskubėti spausti žymos „sutinku“.
Plačiau

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Gegužė
    2017